قسمت آرشیو دانلود برای همه آموزش ها، برنامه و سایر فایل هایی که شما برای سایت خود و راه اندازی آن نیاز دارید، ‌وجود دارد.

محبوب ترین دانلود ها

putty
پوتی یا همان putty نرم افزای تحت ویندوز است که برای اتصال به پروتکل‌های SSH , Telnet, Rlogin, Raw مورد استفاده قرار میگیرد. این نرم افزار شناخته شده ترین نرم افزار برای ارتباط از طریق SSH به سرور های مبتنی بر سیستم عامل لینکوس میباشد. برای اتصال به سرور لینوکس و مدیریت آن از طریق SSH به این نرم افزار نیاز خواهید داشت.
اندازه فایل ها: 512 kB
Database Browser
نرم افزار Database Browser نرم افزاری کارآمد مانند SQL Management Studio میباشد که کاربر با ورود اطلاعات مربوط به MSSQL خود امکان برقراری ارتباط به صورت Remote را به بانک اطلاعاتی وب سایت خود خواهد داشت. به دلیل Policy های قرارداده شده بر روی سرور های MSSQL تاژان امکان مشاهده Table ها در SQL Management Studio به صورت ریموت برای کاربران فراهم نمیباشد و فقط به صورت خط فرمان از نرم افزار SQL Management Studio امکان استفاده وجود دارد، ولی در صورت استفاده از نرم افزار Database Browser امکان مشاهده Table ها و ویرایش آن ها نیز برای شما فراهم خواهد گردید. نکته: نرم فزار به صورت Portal میباشد و نیازی به نصب ندارد، پس از دانلود میتوانید بدون نصب از نرم افزار استفاده نمایید.
اندازه فایل ها: 7.25 MB
Filezilla - فایل زیلا
Filezilla نرم افزاری رایگان و قدرتمند جهت مدیریت فایل ها در FTP میباشد، با کمک این نرم افزار میتوانید به سادگی از طریق پروتکل FTP به وب سایت خود متصل شوید و به ارسال / دریافت و مدیریت فایل های روی هاست خود اقدام نمایید.
اندازه فایل ها: 7.52 MB
AnyDesk
AnyDesk نرم افزاری جهت دسترسی به صورت Remote ( از راه دور ) به کامپوتر شما میباشد ، گاهی اوقات جهت بررسی و رفع مشکل کارشناسان سازمان هاست نیاز به دسترسی Remote برای بررسی و رفع مشکلات شما خواهند داشت. پس از نصب با هر بار اجرای نرم افزار دو کد شامل AnyDesk-Address و Password به شما نمایش داده خواهد شد که کاشناسان ما جهت ارتباط به کامپیوتر شما به این کد ها نیاز خواهند داشت.ضمنا تمامی فعالیت ها روی کامپیوتر توسط شما قابل مشاهده میباشد. جهت دانلود نرم افزار به صورت مستقیم از سایت تولید کننده و یا برای کامپیوتر هایی با سیستم عامل لینوکس / مک به لینک زیر مراجعه نمایید: https://anydesk.com/download
اندازه فایل ها: 2.8 MB
TeamViewer QuickSupport for MAC OS X
TeamViewer QuickSupport for MAC OS X (مختص کامپیوتر های اپل - مک بوک ) نرم افزاری جهت دسترسی تیم پشتیانی تاژان به صورت Remote ( از راه دور ) به کامپوتر شما میباشد ، گاهی اوقات جهت بررسی و رفع مشکل کارشناسان تاژان نیاز به دسترسی Remote برای بررسی و رفع مشکلات شما خواهند داشت. این نرم افزار نسخه QuickSupport میباشد و به راحتی بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد. پس از نصب با هر بار اجرای نرم افزار دو کد شامل You ID و Password به شما نمایش داده خواهد شد که کاشناسان تاژان جهت ارتباط به کامپیوتر شما به این کد ها نیاز خواهند داشت. تمامی تغییرات و فعالیت های تاژان روی کامپیوتر توسط شما قابل مشاهده میباشد.
اندازه فایل ها: 13.4 MB