قسمت آرشیو دانلود برای همه آموزش ها، برنامه و سایر فایل هایی که شما برای سایت خود و راه اندازی آن نیاز دارید، ‌وجود دارد.

محبوب ترین دانلود ها

Database Browser
نرم افزار Database Browser نرم افزاری کارآمد مانند SQL Management Studio میباشد که کاربر با ورود اطلاعات مربوط به MSSQL خود امکان برقراری ارتباط به صورت Remote را به بانک اطلاعاتی وب سایت خود خواهد داشت. به دلیل Policy های قرارداده شده بر روی سرور های MSSQL تاژان امکان مشاهده Table ها در SQL Management Studio به صورت ریموت برای کاربران فراهم نمیباشد و فقط به صورت خط فرمان از نرم افزار SQL Management Studio امکان استفاده وجود دارد، ولی در صورت استفاده از نرم افزار Database Browser امکان مشاهده Table ها و ویرایش آن ها نیز برای شما فراهم خواهد گردید. نکته: نرم فزار به صورت Portal میباشد و نیازی به نصب ندارد، پس از دانلود میتوانید بدون نصب از نرم افزار استفاده نمایید.
اندازه فایل ها: 7.25 MB
TeamViewer QuickSupport
TeamViewer QuickSupport نرم افزاری جهت دسترسی تیم پشتیانی تاژان به صورت Remote ( از راه دور ) به کامپوتر شما میباشد ، گاهی اوقات جهت بررسی و رفع مشکل کارشناسان تاژان نیاز به دسترسی Remote برای بررسی و رفع مشکلات شما خواهند داشت. این نرم افزار نسخه QuickSupport میباشد و به راحتی بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد. پس از نصب با هر بار اجرای نرم افزار دو کد شامل You ID و Password به شما نمایش داده خواهد شد که کاشناسان تاژان جهت ارتباط به کامپیوتر شما به این کد ها نیاز خواهند داشت. تمامی تغییرات و فعالیت های تاژان روی کامپیوتر توسط شما قابل مشاهده میباشد.
اندازه فایل ها: 6.34 MB
Filezilla
Filezilla نرم افزاری رایگان و قدرتمند جهت مدیریت فایل ها در FTP میباشد، با کمک این نرم افزار میتوانید به سادگی از طریق پروتکل FTP به وب سایت خود متصل شوید و به ارسال / دریافت و مدیریت فایل های روی هاست خود اقدام نمایید.
اندازه فایل ها: 6.22 MB
TeamViewer QuickSupport for MAC OS X
TeamViewer QuickSupport for MAC OS X (مختص کامپیوتر های اپل - مک بوک ) نرم افزاری جهت دسترسی تیم پشتیانی تاژان به صورت Remote ( از راه دور ) به کامپوتر شما میباشد ، گاهی اوقات جهت بررسی و رفع مشکل کارشناسان تاژان نیاز به دسترسی Remote برای بررسی و رفع مشکلات شما خواهند داشت. این نرم افزار نسخه QuickSupport میباشد و به راحتی بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد. پس از نصب با هر بار اجرای نرم افزار دو کد شامل You ID و Password به شما نمایش داده خواهد شد که کاشناسان تاژان جهت ارتباط به کامپیوتر شما به این کد ها نیاز خواهند داشت. تمامی تغییرات و فعالیت های تاژان روی کامپیوتر توسط شما قابل مشاهده میباشد.
اندازه فایل ها: 13.4 MB
کتاب رایگان آموزش کامل سئو SEO
در این کتاب سعی شده است که بطور کامل و در عین حال ساده، ابزارها و روش های سئو/بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) و یا به اختصار SEO توضیح داده شود. همچنین نحوه تاثیر گذاری این ابزار روی موتورهای جستجو و در نهایت روی نتایج جستجوی کاربران بررسی می گردد.
اندازه فایل ها: 4 kB