• ۹۹ هزارتومان
  • ۹۹۰ هزارتومان
  • ۱۳۹۰ هزارتومان
  • ۴۱۰۰ هزارتومان
  • ۱۸۹۰ هزارتومان

محبوب ترین پسوند

ثبت دامنه دات کام

فقط ۹۹۰ هزار تومان

  • مالکیت 100% شما
  • ثبت آنی و تحویل فوری
  • کنترل پنل مدیریت کامل

لیست دامنه های قابل ثبت

امکان ثبت آنلاین و فوری بیش از 250 دامنه با قیمت های استثنایی


چنانچه دامنه مورد نظر شما در لیست زیر وجود ندارد، لطفا آن را به صورت تیکت ارسال فرمایید تا قیمت و شرایط ثبت آن را به شما اعلام نماییم.

پسوند دامنه مدت زمان ثبت دامنه جدید انتقال تمدید سفارش

امکانات قابل ارائه

راهنما

دامین/دامنه نه تنها آدرس تجارت شما در دنيای آنلاین است، بلكه هويت مجازي شما در دنياي اينترنت و همچنين بخشی از پست الكترونيكی (Email) شما نیز خواهد بود. دامین اولین و مهمترین انتخاب جهت ورود شما به جهان مجازی است. نام دامین و پسوندهای مختلف آن گویای نوع فعالیت تجاری و عملکرد شخص/شرکت شما می باشد. چگونه یک نام مناسب برای دامین خود انتخاب کنیم:

کوتاه بودن نام دامين:
دامین های کوتاه به یاد ماندنی هستند و تایپ سریع و کاهش سوء استفاده های احتمالی از مزیت های انتخاب نام کوتاه می باشد. نکته دیگر اینکه نام دامین های کوتاهتر بیشتر مورد توجه موتور های جستجوگر قرار می گیرند و در رتبه گرفتن لینک‎های شما در نتایج جستجوگرها نیز تأثیر گذار است.


مرتبط با فعاليت :
بهتر است دامين شما با نام شرکت يا فعاليت شما مربوط باشد . در اين صورت هم در موتور های جستجو و هم در نگاه اول معرف فعاليت وب سايت شما خواهد بود و با تايپ مستقيم آن به نام شما ختم می شود .

تلفظ دامین:
یک دامین خوب خوش آهنگ است. در ساخت ترکیبات معنی دار به خوش آهنگ بودن نام دامین دقت نمایید. تلفظ راحت هجاهای نام دامین و خوش آهنگی آن در به خاطر سپردن ساده آن نام کمک می نماید.

پسوند دامین مناسب با نوع فعاليت وب‌سايت:
پسوند دامین از لحاظ نوع سایت و از لحاظ اعتبار دامین حائز اهمیت است . دامین های com. به علت پر طرفدار بودن، از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. در کشور های مختلف بعد از پسوند های معروف com. org. net. پسوند کشور شان از جایگاه بالایی برخوردار است. در کشور ما ir. پسوند ملی میباشد که توسط سازمان فیزیک نظری به ثبت می رسد.

ثبت پسوندهای مختلف:
پیشنهاد می کنیم دامین مورد نظر را با پسوند های مختلف نیز ثبت کنید. مثلا اگر دامین با پسوند biz ویا com ثبت می کنید، بهتر است org،ir ویا info را هم ثبت نمایید. در صورتی که اعتبار شما نزد کاربران بالاتر رفت، امکان سوء استفاده از نام شما کاهش می یابد.

نام دامین باید قابل حدس زدن باشد:
قابل حدس بودن نام یک دامین امتیاز ویژه ای خواهد بود، اینکه کاربران از فعالیت مجموعه شما آگاهی داشته باشد و با اندکی شناخت بتواند به سایت شما دسترسی پیدا کند، یک مزیت بزرگ جهت کسب و کار شما می باشد.

انتخاب نام دامین انگلیسی:
اگر قصد دارید که یک وب سایت معتبر داشته باشید، ترجیحا از نام های پر معنی انگلیسی استفاده کنید تا موتورهای جستجو و کاربران به راحتی با سایت شما ارتباط برقرار کنند. همچنین جهت سایت هایی که از چند زبان مختلف پشتیبانی می نمایند و یا عرصه فعالیت سایت ها در سطح بین الملل می باشد، حتما از نام های انگلیسی مرتبط استفاده نمایید.
در حالت کلی امکان ثبت و تمدید دامین های بین الملل به مدت 1 تا 10 سال و دامین هایی با پسوند منتهی به IR به مدت 1 تا 5 سال می باشد. پس از اتمام دوره فعال دامین (Active) ، در صورت عدم تمدید، دامین شما منقضی (Expired) میگردد و شما به مدت 45 روز جهت دامین های بین الملل و 30 روز جهت تمدید دامین های منتهی به پسوند ir مهلت خواهید داشت. در صورتیکه در دوره منقضی نیز اقدام به تمدید دامین نشده باشد، دامین وارد دوره 30 روزه بازخرید (Redemption Grace Period) شده و شما می بایست علاوه بر مبلغ تمدید دامین، جریمه دیرکرد آن را نیز بپردازید. در صورت عدم تمدید در این دوره دامین وارد دوره 5 روزه حذف (Pending Deletion) گشته و غیر قابل تمدید می گردد و پس از این دوره دامین آزاد (Available) شده و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

در انتخاب نام دامنه مشکل دارید؟

نگران نباشید، همین حالا با ما تماس بگیرید


تماس باما